השכרת רכב באשדוד

השכרת רכב באשדוד רקע כללי

אשדוד היא עיר חוף החמישית בגודלה בישראל מציעה שילוב כובש של אקלים נוח לאורך רוב השנה עם מגוון פעילויות למבקרים מכל העולם. מהחופים החוליים הנרחבים שלה דרך בתי מלון ומתקני נופש ועד לקסם של דיונת החול הגדולה בישראל, נחל לקיש, ומצודת אשדוד ההיסטורית, העיר הזו מציעה מגוון אטרקציות הנותנות מענה לתחומי עניין מגוונים. בשנים האחרונות אשדוד משפרת בהתמדה את היצע התיירות שלה, ניכר מההקצאה הגדלה של תקציב התיירות. זה מדגיש את המחויבות של העיר לפתח עוד יותר את מערכי התשתיות שלה כדי לספק למבקרים חוויות בלתי נשכחות המציגות הן את היופי הטבעי והן את המורשת התרבותית שלה.


השכרת בעיר תאפשר להגיע לכל מקום מבלי להסתמך על התחבורה הציבורית המסורבלת בארץ. חברת Hertz מובילה את עולם השכרת הרכב גם באשדוד עם מגוון דגמי רכבים להשכרה בעיר ומאפשרת לאלפי מבקרים בשנה מהארץ ומהעולם להנות מרכבים איכותיים, מטופלים וחדישים שמספקים פתרון לכל נסיעה או טיול ברחבי הארץ - החל מטיול משפחתי או קבוצתי ועד לנסיעה עסקית בודדת!

 

יוצאים  לדרך!

Hertz חורטת על דגלה את תודעת השירות ומשקיעה משאבים רבים כדי שלקוחותיה יהנו מהשירות הטוב והקשוב ביותר שיש שיאפשר לכם להנות מכל מה שיש לאשדוד והאזורים הסמוכים להציע. ניתן לשכור רכב שישמש אתכם לתקופות קצרות או ארוכות ובהתאם לצורך. כל שנותר עכשיו הוא להשכיר רכב ולצאת לנסיעה!

לבדיקת זמינות, מלאו את השדות בטופס למעלה.

 
כתובת הסניף: אורט 1, אשדוד

 

טלפון: 08-8527779

 

 

 


שאלות נפוצות בנושא השכרת רכב באשדוד

מה הופך את אשדוד ליעד חשוב?

אשדוד, העיר החמישית בגדולה בישראל, וחשיבותה כעיר מרכזית בישראל החלה עוד במאה ה-17 לפנה"ס. חשיבותה של העיר המשיכה עם השנים עד למועד הקמתה של מדינת ישראל, ומיקומה האסטרטגי הוביל לבחירתה כאחת מהערים הבודדות אשר ייבנו בשטחן נמל ימי אשר תורם רבות למסחר של מדינת ישראל.

מה מאפיין את התרבות בעיר?

אשדוד מטפחת תחושת אחדות והכלה בקרב אוכלוסייתה המגוונת והיא בולטת כמרכז לאומי ורב-תרבותי תוסס. מרכזי תרבות נגישים ומגוון הפעילויות מכל התחומים ממלאים תפקיד מכריע בהעשרת המרקם החברתי של הקהילה. כדי להבטיח שלכל המבקרים תהיה גישה נוחה להזדמנויות תרבותיות אלו השכרת רכב בעיר תאפשר להגיע לכל מקום מבלי להסתמך על הזמנים השנויים במחלוקת של התחבורה הציבורית.