השכרת רכב בניו יורק

רקע כללי


מדינת ניו יורק נמצאת בצפון מזרח ארצות הברית. ניו יורק נחשבת למדינה המובילה בתחומי התרבות, הפוליטיקה והכלכלה בארצות הברית, בשנת 1788 היא הצטרפה לברית המדינות שהרכיבו את ארצות הברית של אמריקה (ארה"ב). ניו יורק היא המדינה השלישית בגודלה בארצות הברית. 
  

שפה רשמית: אין. בפועל אנגלית
מטבע מקומי: דולר אמריקאי ‏
עיר בירה: אלבני
העיר הגדולה ביותר: ניו יורק NYC
אוכלוסיה: כ- 19 מיליון תושבים
הפרש שעות מישראל:  4 שעות אחורה (יש לבדוק את השינויים על פי שעון קיץ)

 

 

 

השכרת רכב במדינת ניו יורק


אנו ממליצים להזמין את הרכב מראש עוד בסוכנויות הנסיעות של Hertz בארץ ולהבטיח שישמרו לכם רכב פנוי בחופשה שלכם. השכרת רכב בניו יורק מאפשרת לכם חופש רב המבטיח לכם את הנוחות והעצמאות לטעום מהשפע הרב אשר המדינה מציעה, החל מתרבות וכלה במרחבי טבע עצומים ופראיים. חברת הרץ מציעה לכם מגוון עשיר של רכבים: רכבי יוקרה, רכב משפחתי, קראוונים ורכבים קומפקטיים ויעילים לעיר. מדגמים פרקטיים ונוחים ועד לדגמי פאר אשר יהפכו את החופשה שלכם לחלומית.
 

העיר ניו יורק


העיר ניו יורק ידועה בשם "התפוח הגדול". העיר מורכבת מחמישה רבעים; ברונקס, ברוקלין, מנהטן, קווינס וסטטן איילנד. עם אוכלוסיה של כ- 8 מיליון תושבים.
 

העיר ניו יורק הינה העיר המאוכלסת ביותר בארצות הברית, ושטחה הוא אחד מן הגדולים בעולם. כבר למעלה ממאה שנים, ניו יורק הינה מרכז מסחרי וכלכלי מהגדולים בעולם ובעלת השפעה עולמית על התקשורת, הפוליטיקה, החינוך, והאופנה, ואף מרכז ארגון האו"ם שוכן בה. בניו יורק מספר גדול של סטודנטים צעירים, יחד עם אנשי עסקים מעונבים ותיירים.
 

בניו יורק תמצאו את מפלי הניאגרה המרשימים עם כמויות המים העצומות ואת אחד עשר אגמי האצבעות היפהפיים.

 

 

סניפי Hertz בניו יורק


חברת Hertz מציעה שירותי השכרת רכב בחו"ל ובערים רבות ובשדות התעופה בניו יורק. בין הערים הפופלאריות ביותר ניתן למצוא מרכזי שירות של חברת הרץ בניו יורק סיטי, אולבני, ניאגרה פולס, באפלו ועוד. מרכזי השירות שלנו פתוחים לנוחיותכם.

 


המלצה לטיול עם רכב שכור בניו יורק


היום הראשון - יציאה מניו יורק

נוסעים על כביש 95 לכיוון Raleigh. זהו כביש עוקף והנסיעה בו מהירה וללא פקקים. לכל אורך הכביש יש מלונות דרכים רבים ומקומות עצירה נוחים.


היום השני עד היום החמישי – דיסניוורלד
מגיעים דיסניוורלד בסביבות הצהרים. מורידים את התיקים במלון והולכים לשחק.
 

המלצה להשאר כמה ימים באזור, יש הרבה מה לראות ומה לעשות ובעיקר במה לשחק ולהנות. כמו למשל במג'יק קינדום ובאנימל פלאנט.


יום שישי ושביעי –Myrtle Beach
לנצל את ימי מנוחה בשהיה בחופי הים היפים, בבריכה במלון ובקניות. הרכב השכור הופך לחבר נהדר למסע וניתן לקפוץ לכל מקום בקלות.
 

יום השמיני - וירג`יניה ביץ`
נסיעה של חצי יום נסיעה ועוצרים למנוחה בוירג'יניה ביץ' לעוד קצת שעות שמש מפנקות וספורט ים.
אם מזמינים חדרים מראש, מומלץ להקפיד לבקש חדר עם נוף לים.
 

היום העשירי - אטלנטיק סיטי
עולים עם הרכב על המעבורת מלואיס. הנסיעה אורכת כמחצית היום. העיר נחמדה לביקור ומעניין במיוחד לטייל בין בתי המלון המיוחדים שבה.


היום האחרון - חזרה לניו יורק