השכרת רכב בארה"ב

השכרת רכב בארה"ב – מה חשוב לדעת?

אחת המדינות המרתקות והגדולות ביותר בעולם המציעה למבקרים מגוון אפשרויות, החל מפלורידה שטופת השמש ועד לניו-יורק התוססת בחוף המזרחי דרך הנופים והמישורים של המיד-ווסט וכלה בלאס-וגאס, לוס אנג'לס והחוף המערבי. הדרך הטובה ביותר להכיר את ארה"ב היא באמצעות השכרת רכב ונסיעה לכל אורכה ורוחבה.

 

עם Hertz אפשר להגשים חלומות - לנהוג בכבישים מהירים, למצוא פינות חן נסתרות, לנהוג ברכב ספורט או ברכב יוקרה ולחוות את הנסיעה בדרך ייחודית המתאימה לכם. חברת Hertz מציעה את הפתרון המושלם להשכרת רכב בארצות הברית המשלב בין זמינות, חופש בחירה ומחיר אטרקטיבי במיוחד.  עם Hertz אתם נהנים מהמוניטין הבינלאומי שלה, מפריסה רחבה ומשירות שזמין עבורך 24/7 בשפה העברית.

יוצאים לדרך!

כל שנותר עכשיו הוא להשכיר רכב, לקרוא את התשובות על השאלות הנפוצות ולצאת לנסיעה במרחבים העצומים והמרהיבים של ארצות הברית. לקבלת הצעת מחיר והשארת פנייה >>

שאלות נפוצות בנושא השכרת רכב בארה"ב

מה חשוב לוודא כשמשכירים רכב בארה"ב?

בארה"ב חשוב להקפיד שמחיר השכרת הרכב כולל בתוכו את כל הביטוחים: ביטוח נזק, ביטוח גניבה, ביטוח צד ג' וביטול השתתפות עצמית. מומלץ בארה"ב להגדיל את הביטוח של צד ג' עד 1 מיליון דולר.

מהי מדיניות ההשכרה בארצות הברית?

יש לבדוק כל מסלול ומסלול. במידה והשכרת הרכב מתבצעת במדינה אחת וההחזרה במדינה אחרת, ייתכן שתצטרכו לשלם על כך תוספת שלעתים הופכת את התהליך ליקר ולא משתלם. בנוסף, זליגה לתוך יום השכרה נוסף – כלומר חריגה במספר שעות ממועד ההחזרה –תגרום לקנסות יקרים. על כן, חשוב לתכנן את המסלול בהתאם לתכניות וללוח הזמנים העומד לרשותכם – פעולה שיכולה לחסוך חלק ניכר מן ההוצאה.

האם משתלם לבצע תדלוק עצמי?

ברוב תחנות הדלק בארה"ב ניתן למצוא משאבות לשירות עצמי (Self Service). הקפדה על תדלוק עצמי, בטווח הארוך, תוזיל משמעותית את ההוצאה הכוללת על הדלק. כמו כן, חשוב לזכור כי המחירים משתנים ממקום למקום בארה"ב, לכן שווה לעשות שיעורי בית ולבדוק איפה הכי משתלם לתדלק – בררו איפה נמצאות תחנות הדלק המשתלמות ביותר, הן מבחינת הכבישים והן מבחינת המדינות שבהן תבקרו. Hertz מציעה לכם תכנית השכרה שכוללת מיכל דלק ראשון חינם.

האם חשוב להצטייד ב-GPS?

חבילת גלישה אמנם נתפסת כהוצאה נוספת, אך בשורה התחתונה הוא חוסך לא מעט כסף לרבים מהנהגים, על אחת כמה וכמה כשמדובר במדינה עצומה כמו ארצות הברית, שבה כל סטייה מהדרך או פנייה לא נכונה עלולה להסיט אותנו מהמסלול לאורך קילומטרים רבים, ולבזבז דלק יקר.

מהם חוקי התעבורה העיקריים בארצות הברית?

הגבלת מהירות היא עניין משתנה ממדינה למדינה, והיא נאכפת ביד קשה באמצעות מכמונות מהירות ומארבים משטרתיים. חשוב לנסוע בהתאם לחוקי המדינה שבה אתם נמצאים – נא להיות ערניים לשילוט המתחלף. כמו כן, היו ערים למכסת האלכוהול המותרת על פי החוק – נהיגה בגילופין היא עבירה בוטה של חוקי התנועה בארצות הברית. בנוסף, במקרה שעצר אתכם שוטר אין לצאת מן הרכב או לעורר חשד על ידי תנועות פתאומיות. הישארו לשבת עם הידיים על הגה, היו קשובים והימנעו מכל פעולה שלא נתבקשתם לה.