השכרת רכב בירושלים

השכרת רכב בירושלים - רקע כללי

ירושלים היא אחת מיעדי התיירות המובילים בעולם בזכות אתריה ההיסטוריים והקדושים לצד ארכיטקטורה ייחודית, תרבות עשירה, קולינריה מקומית וחיי לילה תוססים ומגוונים עבור מבקריה מכל העולם. התחבורה הציבורית בירושלים יעילה ונוחה בתוך העיר אך אם אינכם רוצים להסתמך על תחבורה ציבורית, אתם יכולים לשקול את האופציה לשכור רכב ולנהל בהתאם את לוח הזמנים שלכם.

חברת Hertz מובילה את עולם השכרת הרכב גם בירושלים ומציעה ללקוחותיה מגוון רכבים להשכרה בעיר הגדולה בישראל. החברה מספקת לכל מי ששוכר רכב שירות זמין 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע במוקדי השירות בירושלים. בזכות כך השכרת רכב בעיר הופכת לקלה יותר, יעילה ואידיאלית עבור מבקרים מהארץ והעולם וגם עבור התושבים המעוניינים לצאת מירושלים ולהגיע לכל מקום אחר בישראל.

יוצאים  לדרך!

חברת Hertz חורטת על דגלה את תודעת השירות ומשקיעה משאבים רבים כדי שלקוחותיה יוכלו להנות מהשירות הטוב ביותר שיאפשר להגשים חלומות, לטייל, לנסוע ולהנות מכל מה שיש לירושלים להציע. כל שנותר עכשיו הוא להשכיר רכב ולצאת לנסיעה!

 

לבדיקת זמינות, מלאו את השדות בטופס למעלה

כתובות הסניפים:

 

כתובת סניף 1: המלך דוד 19, ירושלים

טלפון סניף 1: 02-6231351


כתובת סניף 2: ברנדיס 3,ירושלים

טלפון סניף 2: 02-5004147

שאלות תשובות בתחום השכרת רכב בירושלים

איך להיערך נכון לקראת נהיגה בירושלים?

בעיר פזורות תחנות דלק רבות לשירותכם אך עליכם לקחת בחשבון כי עצם היותה עיר קדושה, תחנות הדלק בשבתות וחגים תהיינה סגורות ולכן כדאי לתדלק את הרכב מבעוד מועד כדי להימנע מאי נעימות.

עוד כדאי לזכור כי נהיגה ברכבכם השכור אינה מותרת בכל הרחובות בשבתות וחגים לכן מומלץ לתכנן מבעוד מועד את מסלול הנסיעה כדי לא להתחבר לרחובות שבהם חל איסור על נהיגה בשבתות וחגים.

האם ניתן להגיע עם רכב לכל המקומות בירושלים?

כן, ברוב המקומות בירושלים ניתן להגיע עם רכב. העיר מציעה רשת כבישים מפותחת ותשתית תחבורתית. עם זאת, בשכונות הצפוניות והדרומיות של העיר ייתכן ויידרש להתמודד עם תנאי תנועה צפופים וחוסר במקומות חניה. כמו כן, כדאי לעקוב אחר הנחיות תעבורה באזורים התיירותיים של ירושלים כדי להנות מחווית נסיעה נוחה ובטוחה.

איזה מידע כללי חשוב לדעת על ירושלים?

✓ בשנת 2009 ביקרו בעיר כ- 2.6 מיליון תיירים לצד כ- 639 אלף מבקרים מישראל.
✓ מנהיגי העולם ואנשים חשובים אשר מגיעים לבקר בארץ בוחרים גם הם ללון בירושלים.
✓ ירושלים נכון לשנת 2014 מתגוררים בעיר כ- 800 אלף תושבים.
✓ מזג האוויר האופייני בירושלים נע בין יבש וחם בעונת הקיץ ואילו בחורף קריר וגשום.

מסלול טיול מומלץ עם רכב בירושלים

בירושלים קיימות אטרקציות רבות ומגוונות לצד מסלולי טיול המתאימים לכל אדם ובכל הרכב. אחת ההצעות האטרקטיביות לסיור וטיול בעיר ירושלים היא סיור בעיר העתיקה. ניתן להתחיל את הטיול בביקור בכותל המערבי ולהמשיך לביקור בכנסיית הקבר הקדושה. ניתן גם לטייל בשוק העיר העתיקה ולרכוש סוחרות ופריטים אמנותיים.

לאחר סיור בשוק ניתן להמשיך למוזיאון ישראל ולטייל בגן החיות הבינלאומי. כמו כן, חשוב לבחון את מגבלות התעבורה באזורים אלו.

 אם נשארו בכם כוחות וזמן, אל תוותרו על מספר אתרים חשובים הממוקמים בעיר:

כיפת הסלע – כיפת הזהב, העתיקה בעולם שנשארה במתכונתה המקורית.

מנהרות הכותל – הבנייה המחודשת של בית המקדש מימי רודוס, במנהרות הכותל התת קרקעיות, אשר עוברות תחת הרובע המוסלמי ומהוות את המשכו של הכותל המערבי.

מורשת נצרתית - את המסלול ניתן להתחיל בכנסיית גת שמנים, המקום אליו הגיע ישו לאחר הסעודה האחרונה והמקום בו נתפס והובא בפני הכהן הגדול. משם המשיכו אל כנסיית מריה מגדלנה – הכנסייה היפה בירושלים הנקראת על שמה של מריה מגדלנה תלמידתו של ישו.