השכרת רכב בתל אביב

 

השכרת רכב בתל אביב

 

היא מוקד עלייה לרגל לאלפי תיירים בשנה, היא המקום שאליו אנחנו מגיעים מכל רחבי הארץ כדי להנות מבילויים, אטרקציות, מסעדות וגם כדי לעשות עסקים או לנפוש במשך כמה ימים, היא תל אביב – עיר בלי הפסקה. מכונית שכורה מחברה אמינה יכולה להפוך את הביקור שלנו בתל אביב להרבה יותר יעיל וקל ולאפשר לנו לצאת לטיולים בכל רחבי האיזור מבלי להסתובב מאוטובוס לרכבת ובחזרה.

חברת Hertz מובילה את עולם השכרת הרכב גם בתל אביב ומציעה ללקוחותיה מגוון גדול של רכבים להשכרה בעיר הגדולה.

כתובת הסניף:

הירקון 144, תל אביב - טלפון: 03-5223332.  

 

 

יתרונות השכרת רכב בתל אביב

 

למרות שמדובר בעיר שבה תחבורה ציבורית נמצאת כמעט בכל מקום, עדיין יש לא מעט יתרונות להשכרת רכב במטרופולין גדול כמו תל אביב. כשאתם מבקרים בתל אביב ורוצים להנות ממקומות הבילוי הרבים שפתוחים בשעות הלילה, תוכלו להנות גם מרכב צמוד שאיתו תסעו ממקום למקום.
לא צריך לחכות לאוטובוסים, להזמין מוניות או ללכת קילומטרים ברגל כי כבר אין תחבורה ציבורית. רכב שכור מאפשר לכם להגיע לכל מקום בכל שעה ולתכנן בעצמכם את לוח הזמנים, בלי אילוצים.
בתל אביב תוכלו לשכור רכב ולצאת לנסיעה לכל מקום אחר בארץ. בין אם אתם רוצים לנסוע לאילת באופן עצמאי או להצפין עד רמת הגולן ליום אחד תוכלו לשכור רכב ולהנות מהנוחות, מיזוג האוויר והנהיגה בכביש ראשי במקום להיסחב בתחבורה ציבורית.
מוקד השכרת רכב בארץ ובתל אביב בפרט, תאפשר לכם להגשים חלומות, לטייל, לנסוע ולהנות מכל מה שיש לתל אביב ולארץ בכלל להציע תוך ישיבה במזגן ונהיגה ברכב נוח ומטופח.
 

שפע של הטבות ללקוחותינו בתל אביב ובכל מקום בארץ

 

חברת הרץ חורטת על דגלה את תודעת השירות ומשקיעה משאבים רבים כדי שלקוחותיה יהנו מהשירות הטוב והקשוב ביותר שיש. החברה מספקת לכל מי ששוכר רכב שירות זמין 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע גם במוקד השירות בתל אביב ובכל מקום אחר בארץ. בזכות כך השכרת רכב בתל אביב הופכת קלה, יעילה ואידיאלית ללא מעט מבקרים, מטיילים וגם למי שרוצה לצאת מהעיר ולהגיע לכל מקום אחר בישראל.