השכרת רכב בקנדה

רקע כללי


קנדה (באנגלית וצרפתית: Canada) היא המדינה הצפונית ביותר ביבשת צפון אמריקה וגובלת בקוטב הצפוני.
קנדה אשר היתה מושבה בריטית לשעבר הינה מדינה מודרנית ומפותחת בעלת שפע חומרי גלם טבעיים. איכות החיים בקנדה נחשבת בין הראשונות בעולם.
 

קנדה הינה פדרציה המורכבת מעשר פרובינציות ושלוש טריטוריות ומתפקדת כמונרכיה חוקתית ודמוקרטיה פרלמנטרית. מלכת קנדה, אליזבת השנייה מתגוררת בעיר הבירה אוטווה.
למרות העובדה שמדובר במדינה השנייה בגודלה בעולם, מספר האוכלוסיה של קנדה קטן יחסית ומונה כ-34 מיליון תושבים בלבד, כאשר 4% מהתושבים הם ילידים (אינדיאנים). בקנדה נמצאים מפלי הניאגרה המפורסמים ו נפוץ במיוחד הוא סירופ המייפל המופק מעץ האדר בשונה מהסירופ הממותק המוכר בישראל.


שפה רשמית: אנגלית וצרפתית
מטבע מקומי: דולר קנדי ‏ (CAD)
עיר בירה: אוטווה
העיר הגדולה ביותר: טורנטו
עצמאות מבריטניה: 1867
אוכלוסיה: כ- 33.5 מיליון תושבים
הפרש שעות מישראל: 10 - 5.5 שעות פחות (יש לבדוק את השינויים על פי שעון הקיץ)

 

 

 

השכרת רכב בקנדה


השכרת רכב בחו"ל ובקנדה בפרט, הינה חוויה נעימה ונוחה המאפשרת לכם את הנוחות המקסימאלית לטיול ומעבר ממקום למקום בלי הצורך להשתמש בתחבורה המקומית. השכרת רכב בקנדה מאפשרת לכם חופש רב המבטיח לכם את הנוחות והעצמאות לטעום מהשפע הרב אשר המדינה מציעה.
 

חברת הרץ ממליצה להזמין את הרכב מראש עוד בסוכנויות הנסיעות של Hertz בארץ, ולהבטיח שישמרו לכם את הרכב שהזמנתם לחופשה שלכם.
 

חברת הרץ מציעה מגוון רחב של רכבים להשכרה: רכבי יוקרה, משפחה, קראוונים ורכבים קומפקטיים ויעילים לעיר. מדגמים פרקטיים ונוחים ועד לדגמי פאר אשר יהפכו את החופשה שלכם לחלומית.
 

בשל הפופולאריות הרבה בהשכרת רכב בקנדה, חברת הרץ ממליצה להזמין את הרכב מראש עוד בסוכנויות הנסיעות של Hertz בארץ ולהבטיח שישמרו לכם רכב פנוי בחופשה שלכם.
השכרת רכב בקנדה מאפשרת לכם חופש רב המבטיח לכם את הנוחות והעצמאות לטעום מהשפע הרב אשר קנדה מציעה. חברת הרץ מציעה לכם מגוון עשיר של רכבים, מדגמים פרקטיים ונוחים ועד לדגמי פאר אשר יהפכו את החופשה שלכם לחלומית. מרכזי השירות שלנו פתוחים לשירותכם.

 

 

סניפי Hertz בקנדה

סניפי הרץ ממוקמים בשדה התעופה של הערים הגדולות ובמרכזי הערים הגדולות כגון טורונטו, ונקובר, מונטריאול וקלגרי.

 


אירועים מומלצים

 

 • קרנבל החורף (בקוויבק סיטי) - תהלוכות, פיסול בקרח, משחקי שלג, ריקודים ומוזיקה,
       למשך שבועיים בפברואר.
 • פסטיבל ואינטרלוד (באוטאווה) -  המון המון משחקי ופעילויות שלג. בפברואר.
 • פסטיבל הג'אז (במונטריאול ביוני ובאוטאווה ביולי) - מופיעים נגנים בינלאומיים ומקומיים.
 • הקאריבאנה (ביוני בטורונטו) - אירוע של חילופי תרבויות, מוזיקה אתנית, ריקודים ואוכל.
 • מצעד הגאווה של הקהילה ההומו-לסבית - העובר דרך הדאונטאון.
 • פסטיבל סרטים בינלאומי (ספטמבר בטורונטו)
 • תחרויות מסורתיות של שבטי דני (Dene) ואינואיט האינדיאנים - ריקודים, מוסיקה, עבודות יד ועוד. 
       התחרות מתקיימת באינוביק (Inuvik), בפארק המחוזי וולס גריי על גבול אלסקה.

 

 

מקומות מיוחדים מומלצים


הפארק המחוזי וולס גריי
בהרי קאריבו (Cariboo Mountains) בקולומביה הבריטית, כאשר יורדים מהכביש המהיר (Yellowhead Highway), מגיעים לפארק עצום ופראי הזוכה למבקרים מעטים יחסית ובו מפלים מים רבים. המרהיב מכולם הוא מפל הלמקן (Helmcken Falls) אשר נהר מארטל צונח בו מגובה של 137 מ'.

 

מוזיאון תפוחי האדמה באי הנסיך אדוארד
אולירי (O'Leary) הינו ישוב חקלאי הנמצא באי הנסיך אדוארד המרוחק
(Prince Edward Island - PEI). המבקרים המעטים שמגיעים לשם זוכים בביקור במוזיאון תפוחי האדמה . כאן תמצאו את כל מה המידע הרלוונטי והלא רלוונטי אודות תפוחי האדמה. למשל כי  85% מתפוחי האדמה הגדלים בצפון אמריקה סופם להפוך לצ'יפס. המוזיאון כולל מספר בניינים עתיקים ומטבח תפודים משובח. מומלץ מאוד. 

 

שמורת הבר בנרסיס
העיירה נרקיס (Narcisse) הינה מקום שבו אוהבי הנחשים מכל העולם מתאחדים. המחוז הוא ביתם של 10,000 נחשי-בירית המפוספסים אדום ושל בן דוד משונה שלהם החי במים. לאגם מאניטובה מיוחסת אגדה בנוסח לוך-נס: המקומיים נשבעים שיצור ענק בצורת נחש, עם ראש דמוי ראש סוס הוצא להורג לאחרונה בחסות החשיכה על-ידי בריוני הממשל, הועמס על משאית והועבר במהירות, השד יודע לאן. סיפורים מוזרים על האגם ותכולתו נשמעים מאז שנות ה-70.