השכרת רכב בהולנד

 

הולנד - רקע כללי

 

מדינת הולנד נמצאת בצפון מערב אירופה בגבול עם גרמניה ובלגיה, ונחשבת לאחת המדינות הצפופות ביותר, לא רק באירופה, כי אם גם בעולם כולו.
שמה הרישמי של המדינה הוא למעשה נדרלנד (Nederland) ופירושו הוא 'ארץ השפלה'. הולנד הוא שמם של שני המחוזות הגדולים במדינה וכך בעצם השתרש השם בעברית ובמספר שפות נוספות.

אמסטרדם מתפקדת כעיר בירה יצוגית בלבד, ולמעשה רוב המוסדות הממשלתיים וארמון המלוכה שוכנים בעיר האג.
ההולנדים ידועים במיוחד בזכות קשרי המסחר המפותחים שלהם, הליברליות והסובלנות הרבה שהם מפגינים. אייקוני תרבות של הולנד הם: טחנות הרוח, הפרות ההולנדיות, הגבינות וקבקבי העץ.

אמסטרדם הינה אחת מבירות אירופה החשובות ביותר מבחינה תיירותית, תרבותית ומסחרית. אמסטרדם פועמת ללא הפסקה. בין חיי היום השופעים בתרבות, מוזיאונים, הופעות, תזמורות, תאטרון וביקור באתרים - ובין חיי הליל הסוערים מבתי קפה הפתוחים תמיד ועד מועדונים, מסיבות ואירועים רבים; מגוון אפשרויות הבילוי באזור התעלות המקסימות של העיר הוא עצום.

 

שפה רישמית: הולנדית (Dutch)
שפות נוספות: פריזית
מטבע מקומי: אירו
עיר בירה: אמסטרדם (מוסדות הממשלה ממוקמים בהאג)
אוכלוסיה: כ- 16.5 מיליון תושבים
הפרש שעות מישראל: שעה אחת פחות (יש לבדוק את השינויים על פי שעון הקיץ)

  

 

 

 

השכרת רכב - הולנד

 

חברת הרץ מציעה מגוון רחב של רכבים להשכרה: רכבי יוקרה, משפחה, קראוונים ורכבים קומפקטיים ויעילים לעיר.
בשל הפופולאריות הרבה בהשכרת רכב בהולנד, חברת הרץ ממליצה להזמין את הרכב מראש עוד בסוכנויות הנסיעות של Hertz בארץ ולהבטיח שישמרו לכם רכב פנוי בחופשה שלכם.

השכרת רכב בהולנד מאפשרת לכם חופש רב המבטיח לכם את הנוחות והעצמאות לטעום מהשפע הרב אשר הולנד מציעה. חברת הרץ מציעה לכם מגוון עשיר של רכבים, מדגמים פרקטיים ונוחים ועד לדגמי פאר אשר יהפכו את החופשה שלכם לחלומית.

 

סניפי הרץ בהולנד

 

חברת Hertz מציעה שירותי השכרת רכב בחו"ל  בלמעלה מ-170 מדינות. בהולנד החברה מציעה השכרת רכב בכ- 30 ערים וכמובן באמסטרדם ובשדה התעופה הבינלאומי. מרכזי השירות שלנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ועניין.
 


השכרת רכב אמסטרדם

 

סניפי הרץ ממוקמים בשדה התעופה סכיזפול ובמרכז העיר. הנסיעה אל העיר משדה התעופה הינה דרך כביש Den Haag Amsterdam. בכיכר הטבעת (Ringweg Zuig) שתי היציאות מובילות אל מרכז אמסטרדם: S 109 RAI, ו- S-108 (אשר מובילה גם אל העיר Amtelveen).

 

 

תאריכים ואירועים מומלצים

 

  • מרץ: תערוכות רבות והצגות מיוחדות, כולל אירועי רחוב. שוק עתיקות ב –Niuewe Kerk. מצעד קרנבל, תערוכת פרחים בגן החיות Artis, מופעי ספורט מים – Hiswa, יריד אומנות, מסע המכוניות המפורסם.
  • אפריל: תחרות חתירה בינלאומית (נהר אמסטל), יום הולדת למלכה (חגיגות ושווקים רבים ב 30 לאפריל). מתחילת אפריל ועד אמצע אוקטובר אזור התעלות והעיר כולה מוארת בלילה.
  • מאי: מרתון בינלאומי, שוק עתיקות בימי א', פועל עד ספטמבר (Nieuwe Market); קונצרטי ערב עד אוגוסט.
  • יוני: פסטיבל הולנד
  • יולי: פסטיבל קיץ
  • ספטמבר: מצעד פרחים צבעוני מ Aalsmeer לאמסטרדם, מצעד מכוניות עתיקות, פסטיבל יורדאן, פסטיבל מעצבי האופנה, פסטיבל הג'אז
  • אוקטובר: פסטיבל הפרחים