השכרת רכב בשוויץ

רקע כללי


מדינת שוויץ (שוויצריה) מפורסמת בנופים המרהיבים של הרי האלפים המפורסמים. שוויץ מאופיינת בעיקר בכלכלה בריאה וברמת החיים הגבוהה של תושביה, כאשר מבחינה פוליטית וצבאית לשוויץ אידיאולוגיה נייטרלית. האייקונים המפורסמים של שוויץ הם שעוני הקוקייה, שירי יודל, בנקאים יבשים, גמדי גינה וקבקבי עץ.
'הקונפדרציה ההלווטית' הוא שמה הלטיני הרישמי של שוויץ. מבחינה גיאוגרפית, שוויץ נמצאת במרכז אירופה והיא גובלת במדינות: גרמניה, צרפת, איטליה, אוסטריה וליכטנשטיין.

 

שפה רישמית: גרמנית, צרפתית, איטלקית, רומאנש
מטבע מקומי: פרנק שוויצרי
עיר בירה: ברן
אוכלוסיה: כ- 7.7 מיליון תושבים
הפרש שעות מישראל: שעה אחת אחורה (יש לבדוק את השינויים על פי שעון הקיץ)

 

 

 

 

השכרת רכב בשוויץ


שוויץ הינה אחת המדינות המתויירות ביותר באירופה, נופיה המשגעים ועריה הציוריות עושים את שוויץ לאחת הפינות היפות ביותר בעולם. אחד האייקונים התיירותיים החשובים בשוויץ הוא הר המטרהורן אשר באלפים השוויצרים. זהו אתר סקי פופולארי המפורסם בזכות אגמיו, נופי המרחבים והכפרים המקסימים בכל פינה על תושביהם הידידותיים. שוויץ היא גן עדן של טבע פסטורלי וחווית החופש האולטימטיבית.
 

חברת הרץ מציעה מגוון רחב של רכבים להשכרה: רכבי יוקרה, משפחה, קראוונים ורכבים קומפקטיים ויעילים לעיר. מומלץ להזמין את הרכב מראש עוד בסוכנויות הנסיעות של Hertz בארץ ולהבטיח שישמרו לכם רכב פנוי בחופשה שלכם.

 

השכרת רכב בחו"ל ובשוויץ בפרט, מאפשרת לכם חופש רב לטייל בין האתרים המועדפים עליכם ובכך מובטח לכם את הנוחות והעצמאות לטעום מהשפע הרב המצוי בשוויץ. חברת הרץ מציעה לכם מגוון עשיר של רכבים, מדגמים פרקטיים ונוחים ועד לדגמי פאר אשר יהפכו את החופשה שלכם לחלומית.

 

 

סניפי Hertz בשוויץ


חברת Hertz מציעה שירותי השכרת רכב בכל עריה היפות והקלאסיות של שוויץ. מרכזי השירות של חברת הרץ ממוקמים לנוחותכם בכל יעדי הביקור החשובים, ורשימת הערים כוללת את: ג'נבה, ציריך, בזל ולוצרן המהוות סמל לדיוק השוויצרי המפורסם, הנימוס, הסדר והניקיון. חופשה בערי שוויץ הינה שילוב מהנה של חופשה עירונית נעימה ומרגשת ומלאת שלווה.
 

ציריך, העיר הגדולה בשוויץ, הינה אחת ממרכזי הכלכלה העולמיים החשובים ביותר. העיר העתיקה הציורית והעשירה יוצרת ניגוד מעניין מול התדמית הכלכלית והמחושבת שלה.
 

בעיר ג`נבה האווירה הינה קוסמופוליטית ואחד מכל שלושה תושבים אינו אזרח שוויצרי. ארגונים בינלאומיים מיקמו עצמם בג'נבה, העובדה ששוויץ הינה מרכז נייאטרלי מאפשרת מקום מפגש בינלאומי יוצא דופן. נדמה כי לא מעולם לא היה דיון בסדר היום העולמי אשר לא נידון בג'נבה.