מידע חשוב וחיוני - השכרת רכב בישראל

מידע חשוב וחיוני 
(השכרת רכב בישראל)  
 
לקוח יקר, אנו מודים לך על שבחרת לשכור Hertz.  

לתשומת לבך:  
Hertz עושה את מירב המאמצים לספק את רכב ההשכרה בעת ההגעה, יחד עם זאת אנא קח לתשומת לבך כי עיכובים בלתי צפויים עשויים להתרחש. בהתאם לחוק במדינת ישראל, כל אזרח ישראלי חייב ב-17% מע"מ, לרבות באילת. הרכבים נשמרים למשך שעה משעת ההגעה הנקובה- במקרה של הגעה לשדה התעופה, כאשר מס' הטיסה ידוע ל Hertz, למשך שעה מרגע הנחיתה והפיזור. השכרת הרכב כפופה לחוזה ההשכרה, ותתנהל על פי תנאיו. לאור הביקושים השונים, תתכן שונות במחיר ובתנאי ההשכרה בין אלה המוצעים על ידי קשר רנט א קאר בע"מ לבין אלה המוצעים באתרי ההזמנה השונים של Hertz או אתרים אחרים בהם ניתן לשכור רכב באמצעות קשר רנט א קאר בע"מ.  
 

 

תעריפי ההשכרה:

מחיר ההשכרה נקבע בהתאם לתקופת ההשכרה המבוקשת על ידי הלקוח על בסיס התעריף היומי או התעריף החודשי הנהוג במועד ביצוע ההזמנה. ככלל, התעריף היומי הינו גבוה ביחס לתעריף החודשי, ועל כן, במקרים מסוימים ייתכן כי מחיר השכרה לתקופה המחושבת על בסיס תעריף חודשי יהיה נמוך ממחיר השכרה לתקופה המחושבת על בסיס תעריף יומי.
 

 

מידע על הגבלת ק"מ בהשכרת רכב בישראל:  
השכרות בנות 1-12 ימים מוגבלות ל 250 ק"מ ביום. השכרות מעל 12 ימים  – מוגבלות ל 3,000 ק"מ לכל התקופה. השכרות חודשיות מוגבלות ל - 3,000 ק"מ בחודש בהתאם לתנאים המצוינים בהסכם.  מחיר ק"מ עודף תלוי בסוג הרכב ובמחירון הנקוב. למידע נוסף, אנא פנו למרכז ההזמנות בישראל בטלפון 3113*.  
 

בעת איסוף הרכב עליך להציג:  
רישיון נהיגה בתוקף, על רישיון הנהיגה התקף של השוכר הראשי וכל נהג נוסף ברכב להיות בעל ותק של שנה לפחות. מחזיקי רישיון זר שאינו כתוב באותיות לטיניות חייבים להציג רישיון בינלאומי. דרכון ו/או תעודת זהות ישראלית ואשרת כניסה. כרטיס אשראי תקף, על שם בעל ההשכרה בלבד (קרי הנהג הראשי), בעל ספרות ואותיות בולטות וברורות (לא מכבדים כרטיס נטען). כרטיס האשראי ישמש לפיקדון למשך תקופת ההשכרה, וכאמצעי תשלום עבור ההשכרה האמורה וחיובים נוספים במידת הצורך. יש לשמור את אשרת הכניסה שהנך מקבל/ת בכניסה לארץ. אזרח ללא אשרת כניסה מתאימה יחויב במע"מ עפ"י חוק. 
 

הנחיות קורונה :
יש לעמוד בדרישות משרד הבריאות הישראלי ולנהוג על פי ההנחיות המעודכנות ליום איסוף הרכב.
את ההנחיות ניתן למצוא באתר משרד הבריאות: corona.health.gov.il/en  
 

רישיון נהיגה וגיל: 
על מנת לשכור רכב יש להיות בעל רישיון נהיגה בתוקף שנה לפחות.

גיל המינימום להשכרת רכב הוא 18 שנים, בהתאם לקבוצות הרכב המוגדרות ע"י קשר רנט א קאר
בין הגילאים 18-23 קיימת תוספת תשלום שמשתנה בהתאם לקבוצת הרכב.

מגיל 23 ועד גיל 25 ניתן לנהוג על כל קבוצות הרכב פרט לקבוצות הבאות:T1, T, Z, U, Y, R, W, P, G וקבוצות רכבי היוקרה.

מגיל 25 ומעלה ניתן לנהוג על כל קבוצות הרכב.
 
 
הגדרות הביטוח: 
(CDW (Collision Damage Waiver – כיסוי נזק תאונתי לרכב ההשכרה ולרכב צד שלישי. בכל מקרה, ההשתתפות העצמית תהיה תקפה בהתאם לנזק ולסוג הרכב.  (TP (Theft Protection – כיסוי כנגד גניבת רכב ההשכרה. בכל מקרה, ההשתתפות העצמית תהיה תקפה בהתאם לסוג הרכב. (TPPD (Third Party Property Damage – השוכר יתבקש לשאת בהשתתפות העצמית עבור נזק לצד שלישי, עד לסכום הנקוב מראש. בנוסף, במקרה זה ישלם השוכר ל Hertz, מיד עם הדרישה הראשונית, את עלותם המלאה של כל הנזקים, אבידות והוצאות שייספגו ע"י Hertz כתוצאה מהאבדן ו/או נזק ל Hertz. לקוח יקר, באם תבחר שלא לרכוש את ביטוחי הCDW- וה-TP המוצעים ע"י Hertz, ותחליט להסתמך על כיסוי הביטוח המוצע ע"י חברת האשראי שלך, יהיה זה באחריותך ליידע את חברת האשראי ולוודא את תנאי ההשכרה מבחינתם. לקוחות עם כיסוי מחברת האשראי נדרשים להציג מכתב מחברת האשראי. במכתב יצויין שם הלקוח, 4 ספרות אחרונות של הכרטיס, התייחסות לכיסוי בישראל, גובה הכיסוי וסוג הכיסוי ( גניבה\תאונה\שניהם) . יש לשים לב כי פרט לחברות האשראי כל כיסוי מגורם אחר אינו מתקבל. בכל מקרה חברות האשראי אינן מכסות צד ג' לכן חובה לרכוש כיסוי זה. 
 
קבוצות ודגמי הרכבים:  
הזמנות רכבי השכרה מתבצעות עבור קבוצות רכבים בלבד. דגמי רכב, נפחי מנוע או גודל תא המטען אינם מובטחים. 
 
מערכת למניעת שכחת ילדים:   
החל מ-1.3 נכנסה לתוקף תקנה לפיה אין להסיע ילד מתחת לגיל 4 ברכב שבו לא מותקנת מערכת למניעת שכחת ילדים .
ברכבי ההשכרה של חברתנו לא מותקנת מערכת כאמור, ולכן, ככל שבכוונת השוכר להסיע ברכב ילד מתחת לגיל 4, השוכר יהיה אחראי להתקין מערכת זו.
המערכת ניתנת לרכישה בסניפים הבאים: נתב"ג ,קינג דיויד ואתרים בכפוף לזמינות במלאי וניתנת לרכישה באופן עצמאי. חברתנו אינה מאפשרת השכרה של המערכת.
 

רכבים המותאמים לאנשים עם מוגבלות:
Hertz מאפשרת השכרת רכבים המותאמים לאנשים עם מוגבלות, לרבות רכבים המותאמים להסעת אדם עם מוגבלות. נציגינו ישמחו לסייע לכם: *3113 או 1-700-507-555 או במייל: accessibility_vehicl@hertz.co.il

תוספות מקומיות:  
דמי שירות נתב"ג – נגבה עבור איסוף ו/או החזרה בשדה התעופה. דמי שינוע אילת – תוספת עבור השכרה ליום או יומיים כאשר האיסוף נעשה בתחנת אילת וההחזרה בתחנה אחרת, או להיפך.   
ביטול או שינוי הזמנה:  
אם ברצונכם לבטל או לשנות הזמנה להשכרת רכב נא הכינו מראש את הפרטים הבאים: שם המזמין  מס ת.ז./דרכון מספר ההזמנה והתקשרו למרכז ההזמנות של HERTZ ישראל: 1-700-507-555 נציגנו יסייעו לכם להמשך התהליך. במידה וההזמנה לא בוטלה עד ל-48 שעות לפני מועד ההשכרה , הלקוח יחויב ביום השכרה מלא כולל מע"מ עפ"י התעריף הרשמי של החברה ביום הביטול.  מייל לביטול עסקה in@hertz.co.il.  
שירות במהלך ההשכרה:  
חייגו למרכז השירות הטלפוני הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע בטלפון: 3113*  

חזור אל השכרת רכב בארץ  >>  לחץ כאן   

קשר רנט א-קאר –
מרכז הזמנות רח' דוד סחרוב 19 ראשון לציון
טל': 03-6841000  
פקס: 08-9770876
מייל: in@hertz.co.il