מידע חשוב וחיוני - השכרת רכב בישראל

מידע חשוב וחיוני 
(השכרת רכב בישראל)  
 
לקוח יקר, אנו מודים לך על שבחרת לשכור Hertz.  

לתשומת לבך:  
Hertz עושה את מירב המאמצים לספק את רכב ההשכרה בעת ההגעה, יחד עם זאת אנא קח לתשומת לבך כי עיכובים בלתי צפויים עשויים להתרחש. בהתאם לחוק במדינת ישראל, כל אזרח ישראלי חייב ב-17% מע"מ, לרבות באילת. הרכבים נשמרים למשך שעה משעת ההגעה הנקובה- במקרה של הגעה לשדה התעופה, כאשר מס' הטיסה ידוע ל Hertz, למשך שעה מרגע הנחיתה והפיזור. השכרת הרכב כפופה לחוזה ההשכרה, ותתנהל על פי תנאיו. לאור הביקושים השונים, תתכן שונות במחיר ובתנאי ההשכרה בין אלה המוצעים על ידי קשר רנט א קאר בע"מ לבין אלה המוצעים באתרי ההזמנה השונים של Hertz או אתרים אחרים בהם ניתן לשכור רכב באמצעות קשר רנט א קאר בע"מ.  
 

 

תעריפי ההשכרה:

מחיר ההשכרה נקבע בהתאם לתקופת ההשכרה המבוקשת על ידי הלקוח על בסיס התעריף היומי או התעריף החודשי הנהוג במועד ביצוע ההזמנה. ככלל, התעריף היומי הינו גבוה ביחס לתעריף החודשי, ועל כן, במקרים מסוימים ייתכן כי מחיר השכרה לתקופה המחושבת על בסיס תעריף חודשי יהיה נמוך ממחיר השכרה לתקופה המחושבת על בסיס תעריף יומי.
 

 

מידע על הגבלת ק"מ בהשכרת רכב בישראל:  
השכרות לתקופה של עד 12 ימים מוגבלות ל-250 ק"מ ביום והשכרות לתקופה של מעבר ל-12 ימים מוגבלות ל-3,000 ק"מ לכל התקופה, בהתאם לתנאי הסכם ההשכרה. מחיר ק"מ עודף תלוי בסוג הרכב. למידע אודות סכום החיוב לק"מ נוסף מעבר להגבלה  לחץ כאן.  
 

בעת איסוף הרכב עליך להציג:  
רישיון נהיגה בתוקף, על רישיון הנהיגה התקף של השוכר הראשי וכל נהג נוסף ברכב להיות בעל ותק של שנה לפחות. מחזיקי רישיון זר שאינו כתוב באותיות לטיניות חייבים להציג רישיון בינלאומי. דרכון ו/או תעודת זהות ישראלית ואשרת כניסה. כרטיס אשראי תקף, על שם בעל ההשכרה בלבד (קרי הנהג הראשי), בעל ספרות ואותיות בולטות וברורות (לא מכבדים כרטיס נטען). כרטיס האשראי ישמש לפיקדון למשך תקופת ההשכרה, וכאמצעי תשלום עבור ההשכרה האמורה וחיובים נוספים במידת הצורך. יש לשמור את אשרת הכניסה שהנך מקבל/ת בכניסה לארץ. זכאות למע"מ בשיעור 0 תיקבע באופן אוטומטי ע"פ אישור פרטני שיתקבל מהמערכת האוטומטית של רשויות מע"מ.  
  

רישיון נהיגה וגיל: 
על מנת לשכור רכב יש להיות בעל רישיון נהיגה בתוקף שנה לפחות.

גיל המינימום להשכרת רכב הוא 18 שנים, בהתאם לקבוצות הרכב המוגדרות ע"י קשר רנט א קאר
בין הגילאים 18-23 קיימת תוספת תשלום שמשתנה בהתאם לקבוצת הרכב.

מגיל 23 ועד גיל 25 ניתן לנהוג על כל קבוצות הרכב פרט לקבוצות הבאות:T1, T, Z, U, Y, R, W, P, G וקבוצות רכבי היוקרה.

מגיל 25 ומעלה ניתן לנהוג על כל קבוצות הרכב.
 
 
הגדרות הביטוח: 
(CDW (Collision Damage Waiver – כיסוי נזק תאונתי לרכב ההשכרה ולרכב צד שלישי. בכל מקרה, ההשתתפות העצמית תהיה תקפה בהתאם לנזק ולסוג הרכב.  (TP (Theft Protection – כיסוי כנגד גניבת רכב ההשכרה. בכל מקרה, ההשתתפות העצמית תהיה תקפה בהתאם לסוג הרכב. (TPPD (Third Party Property Damage – השוכר יתבקש לשאת בהשתתפות העצמית עבור נזק לצד שלישי, עד לסכום הנקוב מראש. בנוסף, במקרה זה ישלם השוכר ל Hertz, מיד עם הדרישה הראשונית, את עלותם המלאה של כל הנזקים, אבידות והוצאות שייספגו ע"י Hertz כתוצאה מהאבדן ו/או נזק ל Hertz. לקוח יקר, באם תבחר שלא לרכוש את ביטוחי הCDW- וה-TP המוצעים ע"י Hertz, ותחליט להסתמך על כיסוי הביטוח המוצע ע"י חברת האשראי שלך, יהיה זה באחריותך ליידע את חברת האשראי ולוודא את תנאי ההשכרה מבחינתם. לקוחות עם כיסוי מחברת האשראי נדרשים להציג מכתב מחברת האשראי. במכתב יצויין שם הלקוח, 4 ספרות אחרונות של הכרטיס, התייחסות לכיסוי בישראל, גובה הכיסוי וסוג הכיסוי ( גניבה\תאונה\שניהם) . יש לשים לב כי פרט לחברות האשראי כל כיסוי מגורם אחר אינו מתקבל. בכל מקרה חברות האשראי אינן מכסות צד ג' לכן חובה לרכוש כיסוי זה. 
 
קבוצות ודגמי הרכבים:  
הזמנות רכבי השכרה מתבצעות עבור קבוצות רכבים בלבד. דגמי רכב, נפחי מנוע או גודל תא המטען אינם מובטחים. 
 
רכבים המותאמים לאנשים עם מוגבלות:
Hertz מאפשרת השכרת רכבים המותאמים לאנשים עם מוגבלות, לרבות רכבים המותאמים להסעת אדם עם מוגבלות. נציגינו ישמחו לסייע לכם: *3113 או 1-700-507-555 או במייל: accessibility_vehicl@hertz.co.il

תוספות מקומיות:  
דמי שירות נתב"ג – נגבה עבור איסוף ו/או החזרה בשדה התעופה. דמי שינוע אילת – תוספת עבור השכרה ליום או יומיים כאשר האיסוף נעשה בתחנת אילת וההחזרה בתחנה אחרת, או להיפך. דמי החזר בסניף השונה מסניף היציאה.  

ביטול או שינוי הזמנה:  
ביטול הזמנה - ניתן לבטל את ההזמנה, ללא חיוב, בכפוף לכך שהלקוח ימסור ל-Hertz הודעת ביטול לא יאוחר משני ימי עבודה לפני מועד איסוף הרכב הקבוע בהזמנה.
ניתן להודיע על ביטול ההזמנה בכל אחת מהדרכים הבאות: (א) בדוא"ל: in@hertz.co.il; (ב) בטלפון: 1-700-507-555; (ג) בפקס: 08-9770876; (ד) בדואר רשום: רחוב הרוקמים 26, מתחם עזריאלי, חולון 5885849; (ה) במתן הודעה בעל פה בכל אחד מסניפי ההשכרה של Hertz.
בהודעת הביטול יש לציין את שם הלקוח, מספר זיהוי, מספר טלפון ומספר הזמנה.
במקרה של ביטול שנעשה שלא במסגרת המועדים המפורטים לעיל יחוייב הלקוח בדמי ביטול בגובה 100 ₪ \ 30$ במקרה של אי-הגעת הלקוח לאסוף את הרכב במועד האיסוף הקבוע בהזמנה ("no-show"), הלקוח יחויב בדמי ביטול בגובה 200 ₪ \ 60$  . ככל שהלקוח מסר פרטי כרטיס אשראי לצורך ההזמנה, קשר תהיה רשאית לחייב את דמי הביטול הנ"ל באמצעות כרטיס האשראי.
שינוי פרטי הזמנה – ניתן לשנות את פרטי ההזמנה באמצעות פנייה למרכז ההזמנות של  Hertz בטלפון 1-700-507-555. לשם כך, יש להכין מראש את הפרטים הבאים: שם הלקוח, מספר זיהוי או דרכון ומספר הזמנה.

שירות במהלך ההשכרה:  
חייגו למרכז השירות הטלפוני הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע בטלפון: 3113*  

חזור אל השכרת רכב בארץ  >>  לחץ כאן   

קשר רנט א-קאר –
מרכז הזמנות רח' דוד סחרוב 19 ראשון לציון
טל': 03-6841000  
פקס: 08-9770876
מייל: in@hertz.co.il