השכרת רכב בגרמניה

גרמניה - רקע כללי

 

גרמניה היא רפובליקה פדראלית המורכבת מ 16 מדינות, ונחשבת כיום לאחת מהמדינות החזקות ביותר בעולם, הן מבחינה תעשייתית והן מבחינה כלכלית.
גרמניה רוויה בהיסטוריה עשירה, טבע אינסופי וארכיטקטורה מהעשירות ביותר באירופה, וכיום היא מהווה גם את בירת חיי הלילה של אירופה כולה.
מבחינה גיאוגרפית גרמניה שוכנת במיקום מושלם מבחינה אסטרטגית, וגובלת בדנמרק, אוסטריה, שוויץ, פולין, צ'כיה, צרפת, לוקסמבורג, הולנד ובלגיה. היא שוכנת לאורך חופיהם של שני ימים, הצפוני והבלטי, ושלושה נהרות עצומים חוצים אותה- הדנובה, הריין והאלבה. נהרות אלה הפכו את גרמניה במרוצת השנים לאימפריה שהייתה לאורך ההיסטוריה כולה בכך שהעניקו אפשרויות רבות למסחר ומיזוג תרבותי.
מטבע מקומי: יורו
עיר בירה: ברלין
אוכלוסיה: כמעט 81 מליון תושבים
הפרש שעות מישראל: שעה קדימה מישראל.
 

 

לתור את גרמניה

מעבר למימדים העצומים שלה וכל השפע שיש בתוכה, גרמניה המהווה חלק מהאיחוד האירופאי, לצד המיקום האסטרטגי שלה, מהווה יעד אטרקטיבי במיוחד למי שרוצה לבקר גם במדינות השכנות. מעברי הגבול בין המדינות השונות נוחים מאד למעבר והצירים פתוחים לחלוטין, כך שבתוך כמה שעות תוכלו לצאת מגרמניה העצומה לבקר גם במדינות נוספות.
השכרת רכב בחו"ל ובגרמניה בפרט, היא בגדר חובה בכדי להנות באמת ממה שיש למקום להציע. מעבר לכל הסיבות הברורות מאליהן, גרמניה היא חלומם של נהגים שאוהבים מהירות. מרבית הכבישים ברפובליקה אינם מוגבלים מבחינת מהירות, מה שמעניק הזדמנות לבחון את ביצועי הרכב באופן שלא יתאפשר בשום מקום אחר בעולם.
רק לפני שלוחצים את הרגל על הגז, חשוב לזכור שלא כל הכבישים בגרמניה נטולי מגבלת מהירות ויש אזורים שבהם המהירות המרבית כן מוגבלת. המעבר עלול להיות מפתיע, ולכן חשוב מאד להישאר ערניים. האזורים שמוגבלים במהירות מרושתים במצלמות ויהיה קל מאד לקבל דו"ח על מהירות מופרזת אם לא תשמר המהירות המותרת.

השכרת רכב - גרמניה

בכדי להבטיח התנהלות קלה וזורמת מומלץ להזמין את שירותי השכרת הרכב בגרמניה עוד מישראל. באופן כזה ישמרו את הדגם המועדף ולא יהיה צורך להתפשר על הדגמים הקיימים במלאי באותו הרגע. את הזמנת הרכב ניתן לעשות במוקד הטלפוני או מאחד מסניפי הרשת, כשאת האיסוף של הרכב עצמו עושים מסניף חברת הרץ הקרוב לשדה התעופה בו תנחתו.
חברת הרץ מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון עשיר של רכבי יוקרה, וואנים ומיני וואנים, רכבים משפחתיים, רכבי ספורט, שטח, קטנות ועוד מגוון של דגמים מקטגוריות נוספות, כך שתהיה זו הזדמנות להנות גם מהרכב עצמו.

סניפי Hertz בגרמניה

חברת Hertz מציעה את שירותי השכרת הרכב בכל הערים המרכזיות בגרמניה ועוד. סניפי השכרת הרכב קיימים בברלין, מינכן, פרנקפורט, דיסלדורף ועוד יעדים נבחרים. הסניפים נמצאים בשדות התעופה ובמרכזי הערים.

מסלול טיול מומלץ בגרמניה

גרמניה היא רפובליקה מאד הטרוגנית גם בנוף האורבאני, גם בנוף הטבעי וגם במכלול האתני שלה. ביקור בודד בארץ הענקית לא יאפשר לחוש את כולה, ולכן צריך יהיה לקבל החלטות, עם זאת, יש כמה מקומות שפשוט חייבים להגיע אליהם.
ביקור בגרמניה מתחיל ונגמר בדרך כלל בברלין התוססת, ומאחר שרוב המתיירים בה מרגישים באופן מתמיד חוסר שובע ממנה, את אלה שמעדיפים להישאר ולבלות את כל הזמן שלהם בתוך העיר, בהחלט אפשר להבין.
אם בכל זאת החלטתם להיות נועזים ולנצל עד תום את שירותי השכרת הרכב בגרמניה, צאו לטיול ברחבי היער השחור. את חלקה הדרום מערבי של גרמניה חוצה נהר הריין, ואת הגדה הדרומית שלו מכסה היער השחור שמהווה את אחד מהאתרים המרהיבים ביותר באירופה כולה. הוא אמנם לא גדול מאד ומשתרע על שטח של כ150 ק"מ אורך ו 40 ק"מ רוחב, אך יש בו שפע של טבע מרהיב, עיירות קטנות וציוריות ומגוון עשיר של אטרקציות לכל המשפחה. באדן היא נקודת ציון שחייבים להגיע אליה, כמו כן תוכלו להנות מאתרי ספא מפנקים במיוחד, טבילה בנהר, טיול בתוך היער ואף ביקור בפארק אירופה שמציג סטנדרט חדש לחלוטין לפארק שעשועים.