השכרת רכב בחיפה

 

השכרת רכב בחיפה

 

כעיר הגדולה ביותר באיזור הצפון, חיפה היא הכתובת העיקרית של מבקרים רבים שמתחילים חופשה ארוכה בצפון, היא נקודת המוצא לתיירים שמגיעים לישראל ומעוניינים להכיר את כל האטרקציות שיש לגליל, לגולן ולאיזור הכרמל להציע והיא נקודת עצירה לאנשי עסקים מהארץ ומהעולם.
כתובת הסניף:
הסתדרות 150, חיפה - טלפון: 04-8402121
 

 
בעיר כמו חיפה אין ספק שיש דרישה לשירותי רכב איכותיים, מקצועיים ואמינים למגוון שימושים וצרכים. חברת Hertz הבינלאומית הקימה בחיפה כבר לפני שנים מוקד השכרת רכב שמשמש את תושבי האזור, תיירים ומבקרים ומציע שירותי השכרה איכותיים.

חיפה – נקודת יציאה לטיולים ונסיעות בכל רחבי הצפון

חיפה היא המטרופולין הגדול ביותר באיזור הצפון. אל הנמל מגיעות בכל יום ספינות טיולים והרכבת מובילה עד חיפה אלפי תיירים שרוצים לבקר באזור הצפון. אנשי עסקים מכל רחבי הארץ מגיעים לחיפה, לעיתים למספר ימים, כדי להשתתף בכנסים, בפגישות מקצועיות או לקדם את עסקיהם. זהו מקום שבו נפגשים מקומיים ומבקרים כל הזמן וככזה, יש בו צורך במקום שיספק השכרת רכבים ברמה גבוהה.
חברת Hertz מספקת בחיפה שירותי השכרת רכב בישראל ומאפשרת לאלפי מבקרים בשנה להנות מרכבים איכותיים, מטופלים וחדישים שמספקים פתרון לכל נסיעה או טיול ברחבי הארץ. צי הרכבים שמחכה למי שמגיע לנקודת השירות של הרץ בחיפה מגוון ומתאים לצרכים של משפחה מטיילת, איש עסקים בודד או קבוצה גדולה שמגיעה מחו"ל.

 

שירות מעולה בחיפה ובכל אזור הצפון

היתרונות של השכרת רכב בחיפה באמצעות חברת Hertz הם רבים. תוכלו להנות ממגוון דגמים של רכבים נוחים, מאובזרים ומטופלים, משירותי רכב נלווים לאורך כל תקופת ההשכרה, ממגוון רחב של תוכניות ליסינג לטווח ארוך וממוקד שירות ותמיכה שפועל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.
לקוחות הרץ ששוכרים רכבים בחיפה או בכל מקום אחר נהנים לאורך כל ימות השנה משפע של הטבות במסגרת מועדוני הלקוחות של החברה. בין ההטבות: הנחות משמעותיות על השכרת רכב בארץ ובחו"ל, צבירת נקודות המקנות הטבות נוספות ומגוון רחב של תוספות והטבות.
הניסיון המקצועי, ההיצע הגדול, תודעת השירות והאמינות עומדים מאוחרי הרץ גם במוקד החברה בחיפה ואתם מוזמנים להנות מכל אלו בכל פעם שאתם מגיעים אל העיר.