השכרת רכב במזרח אירופה

מזרח אירופה היא אוצר של אבני חן נסתרות שמחכות להיחקר על ידי מטיילים נלהבים. מהארכיטקטורה המדהימה של פראג ועד לנופים הציוריים של קרואטיה, המבקרים יכולים לשקוע באורח החיים המקומי, לטעום מאכלים מסורתיים, להשתתף באירועי תרבות המציגים את המורשת הייחודית של האזור ובנוסף להנות ממרחבי טבע עצומים עם נופים עוצרי נשימה.

 

בין אם אתם משייטים לאורך קו החוף המדהים של קרואטיה, מנווטים בכבישים המפותלים של טרנסילבניה ברומניה, או חוקרים את האזור הכפרי המקסים של פולין, השכרת רכב במזרח אירופה היא חוויה מרתקת במיוחד המאפשרת לכם את הנוחות המקסימאלית בטיול חוצה גבולות ולבקר בכמה מדינות בלי צורך להסתמך על תחבורה המקומית שאינה תמיד נוחה.

 

יוצאים לדרך!

Hertz מציעה שירותי השכרת רכב בערים רבות במזרח אירופה ומאפשרת לכם חופש רב המבטיח לכם את הנוחות והעצמאות לטעום מהשפע הרב של מזרח אירופה עם  מגוון עשיר של רכבים אשר יהפכו את החופשה שלכם לחלומית. כל שנותר עכשיו הוא להשכיר רכב, לעבור על שאלות נפוצות ולצאת לנסיעה.

 

לקבלת הצעת מחיר והשארת פנייה >>

 

שאלות נפוצות בנושא השכרת רכב במזרח אירופה

מה חשוב לדעת לפני שמשכירים רכב במזרח אירופה?

מדינות מזרח אירופה מקבלות בברכה את המוני התיירים המגיעים מידי שנה אך חשוב לזכור שעדיין מדובר במדינות מתפתחות, לכן ממליצים להיזהר מהשכרת רכב מחברה מקומית קטנה. יש לבדוק עד כמה החברה לוקחת אחריות על אחזקת הרכב, הטיפולים הקבועים ועוד. מסיבות אלו, חברת הרץ ממליצה להזמין את הרכב מראש עוד בארץ ולהבטיח שישמרו לכם את הדגם המועדף עליכם.

היכן ממוקמים סניפי Hertz ביעדים מרכזיים במזרח אירופה?

סניפי הרץ ממוקמים בשדות התעופה המרכזיים ובמרכזי הערים הגדולות ועוד מקומות רבים נוספים במזרח אירופה. מבין האזורים ניתן למנות:

 

  • קרואטיה (זגרב, ריאקה, דוברובניק)
  • סלובניה (לובליאנה)
  • הונגריה

כיצד מאופיין האזור הגיאוגרפי של מזרח אירופה?

האזור הגיאוגרפי הנקרא מזרח אירופה אינו מוגדר רשמית. הדעות הרווחות מתייחסות לאזור ממערב רוסיה ועד גבול הבלקן (מדינות דרום אירופה כגון יוון, סרביה וקרואטיה) ויש המכלילים גם את מדינות ברית המועצות לשעבר. המדינות המזוהות כמזרח אירופאיות הן: פולין, רומניה, אוקראינה, הונגריה.

האם מדינות מזרח אירופה חלק מהאיחוד האירופי?

חלק ממדינות מזרח אירופה שייכות לאיחוד האירופי ולפיכך המטבע המקומי יהיה אירו. כתוצאה מהצטרפות מדינות מזרח אירופה לאיחוד האירופי התייקרו המחירים בארצות אלו, אך מצד שני גם עלתה רמת התברואה ואיכות החיים.