השכרת רכב בניו זילנד

ניו זילנד (אאוטארואה - Aotearoa במאורית) מורכבת משני איים גדולים (האי הדרומי והאי הצפוני) ומספר איים קטנים נוספים. האזור הגאוגרפי כולו נקרא אוקיאניה הוא כולל מדינות וטריטוריות נוספות באוקיינוס השקט. הנוף בניו זילנד מגוון ועוצר נשימה הכולל יערות גשם עתיקים, הרי געש פעילים, קרחונים ופסגות מושלגות, לגונות כחולות, גייזרים ובוץ מבעבע, חופי ים, וכמובן הרקע המוכר ביותר של ניו זילנד – כרי דשא ירוקים עם פסיפס לבן של הכבשים. ניו זילנד ערוכה למבקרים הרבים המטיילים בה ברכב שכור באתרי הקמפינג הרבים הממוקמים בקרבת מסלולי טיולים יפים ואטרקציות נוספות.

 

מאחר והמרחבים בניו זילנד הם עצומים, לאורך כל הדרך ניתן למצוא נקודות עצירה מסודרות לשינה או מנוחה (Rest Area). הרכבים להשכרה הפופולאריים בקרב זוגות צעירים הם רכבים פרטיים או רכבי וואן המכילים מיטה זוגית ומטבחון, בעוד משפחות עם ילדים נהנות מהחוויה העצומה בטיול בקראווון הכולל מיטות מטבחון, תאי אכסון ואביזרי קמפינג.

 

יוצאים לדרך!


Hertz מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון עשיר של דגמי רכבים מקטגוריות שונות אשר יהפכו את החופשה שלכם לחלומית.

אנו ממליצים להזמין את הרכב מראש עוד בסוכנויות הרץ בארץ ולהבטיח שישמרו לכם רכב פנוי בחופשה שלכם.

 

 לקבלת הצעת מחיר והשארת פנייה >>

 

שאלות נפוצות בנושא השכרת רכב בניו זילנד

היכן ממוקמים סניפי Hertz בניו זילנד?

סניפי השכרת הרכב של הרץ ממוקמים בסידני ובמלבורן. מרכזי השירות שלנו פתוחים לשירותכם. בנוסף, סניפי הרץ ממוקמים בעיר המרכזית בכל אי. אוקלנד באי הצפוני ובשדה התעופה של כריסטצ'רץ באי הדרומי. ערים אלו הן המוקדים העיקריים לנחיתה ותחילת הטיול.

 

איזה שיקול מרכזי כדאי לקחת בחשבון?

אחת השאלות הראשונות בטיול בניו זילנד היא הבחירה האם להתחיל באי הדרומי או הצפוני, כאשר אחד השיקולים הוא מזג האוויר  מאחר והחורף מתחיל מוקדם יותר באי הדרומי הקרוב יותר לקוטב הצפוני. 

 

כיצד אפשר לשנע את הרכבים בין האיים של ניו זילנד?

שירותי מעבורת מתקיימים כמה פעמים ביום וניתן להעביר את כלי רכב פרטיים וקראוונים בין האיים.

 

האם יש חניוני דרכים ואתרי קמפינג לטיול ברכב?

תיירות בניו זילנד בפרט, הינה מפותחת מאוד מאחר והמרחבים והנופים המרהיבים הם חלק הכרחי מהחוויה המקומית. תיירים רבים משכירים רכב, בין אם לתקופה קצרה של כמה ימים או לתקופה ארוכה של כמה חודשים. אתרי הקמפינג מסודרים וכוללים מטבח (מקררים גדולים ופינות בישול רבות), מקלחות מסודרות ולרוב מתקנים נוספים כמו מתקני ברביקיו, בריכה, טרמפולינות, אינטרנט ופינות חמד לישיבה. את הרכב ניתן לחבר לנקודת חשמל. כך שאם בחרתם להתפנק בקמפרוואן נוח, תוכלו למלא את המצברים של המקרר הפרטי שלכם ואבזרי החשמל.