השכרת רכב בחו"ל השוואת מחירים


בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים שטסים לחו"ל בוחרים להשכיר רכב ולהתנייד באופן עצמאי במדינות השונות. השיקול הכלכלי בהשכרת רכב לחו"ל, הוא תמיד מרכזי. כמובן שתמיד מומלץ רגע לפני הנסיעה לערוך השוואת מחירים מסודרת, אבל בזמן ההשוואה עצמה, לא פחות חשוב להבין על מה בעצם אתם משלמים.

מחיר שמתאים לצרכים שלכם


אז איך מתחילים לערוך השוואה נכונה בין המחירים השונים בעבור השכרת רכב? קודם כל ע"י ההבנה של מהם בעצם הצרכים שלכם מהרכב שתשכירו. לדוגמה, אם אתם טסים עם ילדים, רצוי להשכיר רכב משפחתי שבו יהיה מקום מרווח לכל המשפחה (כולל מושבי הבטיחות לילדים). אם אתם טסים כזוג, לפני שאתם בוחרים מכונית קטנה להשכרה, כדאי להביא בחשבון כמה מזוודות אתם מתכננים לקחת אתכם. מכונית חסכונית בדלק, יכולה להיות אופציה עדיפה עבור אלו מכם שמתכננים טיול ארוך בדרכים. בנוסף, אם אתם אכן מתכננים לטייל בין מדינות או ערים שונות, כדאי לוודא שחברת ההשכרה נותנת לכם את האפשרות להחזיר את הרכב המושכר גם בתחנת השכרה שונה מהתחנה המקורית בה אספתם את הרכב. כל השיקולים האלו, הם שיקולים שכדאי לעצור לכמה רגעים ולחשוב עליהם, לפני שאתם ניגשים לבצע השוואת מחירים ובוחרים חברת השכרה. קחו בחשבון שחברות בין לאומיות להשכרת רכבים כמו הרץ לדוגמה, יכולות לספק לכם מענה רחב הרבה יותר לצרכים שלכם, מהסיבה הפשוטה שצי הרכבים של חברה כמו הרץ, הוא גדול ומגוון יותר משל כלל חברות ההשכרה ומדובר בחברה עם יותר מעשרת אלפים תחנות השכרה במדינות שונות ברחבי העולם.

מחיר שמכסה אתכם


כמובן שמחיר השכרת רכב בחו"ל לא אמור לכלול רק את ההוצאה על הרכב על עצמו. אחת הסיבות המרכזיות שבגללן כדאי לערוך מחקר והשוואת מחירים לפני השכרת רכב בחו"ל, היא כדי לוודא שהחבילה שאתם מקבלים היא המשתלמת ביותר, שמכסה אתכם באופן המקיף ביותר במידת הצורך. יכול להיות שתגלו שמחיר שנראה תחילה כמשתלם להשכרת הרכב, הוא מחיר שלא כולל בתוכו את הדברים החשובים ביותר שצריכים להיות לכם ברגע שאתם עולים על הרכב – כמו ביטוחים וכיסויים שונים. מה שבסופו של דבר הופך את המחיר שהוצע לנו, לכזה שלא משתלם לנו בכלל לשקול. הדבר מחזיר אותנו שוב לחברות בין לאומיות כמו חברת הרץ, שמציעות חבילות שונות במחירים תחרותיים, שכוללים ביטוחים וכיסויים חשובים, לצד שירות מקצועי ואמין. בחברה כמו הרץ לדוגמה, לא תחויבו בדמי ביטול במידה ותאלצו לבטל את העסקה והביטוח שכלול בחבילה שתקבלו – הוא בין הרחבים והמקיפים ביותר בתחום השכרת הרכב. לעיתים יתכנו הבדלים בין הזמנות מאתרים שונים של אותה חברה, לכן מומלץ לבצע השוואה.
הרץ השכרת רכב - השוואת מחירים בין דגמי הרכב השונים. צרו עמנו קשר עוד היום!