כיצד תתכוננו לנסיעה לחו"ל?

טיפים להשכרת רכב בחו"ל

נסיעה לחו"ל כרוכה בלא מעט ארגונים ושאלות פתוחות. בכל הקשור לנסיעה ממקום למקום, אין כל ספק שרכב שכור מקל על הארגון ומונע לא מעט דחיות של סדר היום. כיצד כדאי להיערך לפני הטיסה, מה צריך להביא אתכם ומה חשוב לבדוק לפני? קבלו 5 טיפים להשכרת רכב בחו"ל.

אל תהיו ספונטניים:

הטיפ הכי חשוב בדרך לטיול מוצלח עם רכב שכור הוא לא לחכות לדקה האחרונה ולא לדחות את השכרת הרכב לאחרי הנחיתה. אתרי האינטרנט של חברות השכרת הרכב לצד המוקדים הטלפונים שפועלים לאורך כל שעות היום מאפשרים לכם להזמין מראש את הרכב השכור. הסיכוי שתגיעו ליעד ותגלו שאין מכונית מתאימה הוא גדול מאד, לכן עדיף למנוע את האכזבה ולשכור רכב מראש. כך יהיה לכם זמן לבדיקת מחירים, תנאים וכל הפרטים הקטנים.

בידקו את כל הפרטים לפני ההזמנה:

לפני שאתם מבצעים הזמנה להשכרת רכב חשוב לבדוק כמה דברים מהותיים. הדבר הראשון הוא סוג הרכב והאם הוא מתאים לכם. בנוסף, בידקו שאתם משכירים את הרכב מחברה אמינה ומקצועית בעלת מוניטין טוב. בנוסף, צריך לבדוק את תנאי הקבלה וההחזרה של הרכב ולוודא שהם מתאימים למהלך הטיול שלכם. לבסוף, חשוב לבדוק מה צריך להביא אתכם למועד קבלת הרכב וכיצד מתנהלת חברת ההשכרה בכל הקשור לביטוח.

דאגו להביא את כל המסמכים:

יש כמה דברים שחשוב לשים במזוודה לפני שאתם טסים ולוודא שהם אכן שם ולא שכחתם כלום. אלו הם המסמכים הדרושים: דרכון ישראלי בתוקף של הנהגים במכונית, רישיון נהיגה בינלאומי וישראלי, כרטיס אשראי בינלאומי בתוקף, הזמנת הרכב מודפסת עם כל התנאים, התאריכים וההנחיות, פרטי הביטוח ונספחי הביטוח, משקפי ראייה לנהיגה לנהגים הזקוקים להם על פי חוק.

בידקו את תנאי מזג האוויר לפני ההזמנה:

מזג אוויר קשה יכול לגרום לכם להחליט לשכור רכב אחר מזה שהתכוונתם בתחילת תכנון הטיול. כך למשל במקרה של נסיעה באזור מושלג, עדיף לשכור רכב שטח. בידקו את תנאי מזג האוויר וודאו שהרכב שבחרתם מתאים למזג האוויר הצפוי.

קבעו איסוף ומסירה של הרכב ממקומות מרכזיים:

לפי היכולת והיעד שלכם, קיבעו את האיסוף והמסירה של הרכב חזרה במקום מרכזי, כך שלא תצטרכו להתמודד עם חיפוש המשרדים של חברת ההשכרה, עיכובים בדרך ואיחורים בגלל תחבורה ציבורית. חברות השכרת רכב נמצאות בשדות התעופה המרכזיים בכל מדינה, כך שתוכלו לתאם איסוף ומסירת רכב בשדה התעופה עם הנחיתה ועם ההמראה הביתה.