אפליקציות מומלצות

אפליקציות מומלצות לטסים לחו"ל

 

נוסעים לטיול בחו"ל? קופצים לנופש קצר עם בן או בת הזוג? לוקחים את כל המשפחה אתכם לחופשת החלומות? זה הזמן לבדוק מה מותקן או לא מותקן על הטלפון הנייד שלכם. אפליקציות יעילות שנותנות מידע ומאפשרות לכם לעשות פעולות מרחוק יכולות לחסוך לא מעט זמן ומאמץ. אלו חמש אפליקציות שכדאי לכם להוריד לפני הנסיעה:

Pocket Guide:

נגמרו הזמנים שבהם סחבתם אתכם ספרים עבי כרס לטיול. אפליקציית Pocket Guide מספקת ללא תשלום אינפורמציה קלילה על יעדים ב-100 ערים שונות ברחבי העולם. המידע לא מועבר בכתב אלא בקול, כך למעשה יש לכם מערכת ניווט שמסבירה לכם איפה אתם נמצאים, איפה יש מסעדה טובה ולאן כדאי לצאת לבלות הערב.

האפליקציה הזו מתאימה במיוחד למי שאוהב לשמוע הסברים על המקומות בו הוא מבקר אבל לא רוצה מדריך צמוד או לקרוא ספרים תוך כדי הטיול.

Trip Advisor:

אחת האפליקציות האהובות ביותר בקרב תיירים ונוסעים לחו"ל מתבססת על האתר המצליח בעל אותו שם. האפליקציה נותנת מידע על מלונות, מסעדות, אטרקציות ומסלולי טיול, לצד מפות, מספרי טלפון ומידע רב. בנוסף, אפשר להזמין באמצעותה חדרים במלונות, לקנות כרטיסי טיסה ולהתייעץ עם מטיילים אחרים.

היתרון המשמעותי של האפליקציה הזו נעוץ בעובדה שהיא המקצועית ביותר בתחומה. בנוסף, היא מבוססת לא מעט על חוות דעת אובייקטיביות של גולשים, כך שאתם יכולים להבין יותר על המלון שהזמנתם או מסלול הטיול שבחרתם.

Road Ninja:

אפליקציה שמאפשרת לכם למצוא חברת השכרת רכב, להשוות מחירים, לבדוק עלויות של נסיעות על כבישים מסוימים וגם לקבל מידע על תחנות הדלק, המסעדות, בתי המלון והאטרקציות שנמצאות בסביבה בה אתם נמצאים. זוהי אפליקציית טיולים שמתאימה לכל מי שמתכוון לשכור רכב בחו"ל.

Booking:

האפליקציה של אתר Booking מאפשרת לכם למצוא בקלות בתי מלון בכל עיר בעולם ולקבל הצעות מחיר לחדרים שונים, פרטים על המלון, חוות דעת ודירוגים של גולשים ועוד מידע. בנוסף, דרך האפליקציה אפשר להזמין בקלות חדרים במלון וההזמנה מגיעה ישירות לטלפון הנייד עם הורדת האפליקציה.

האפליקציה הזו מתאימה לכל מי שנוסע לטיול שבו הוא מתכנן להיות ספונטני ורוצה לוודא שתהיה לו דרך להזמין מקומות לינה בכל מקום שבו יהיה.

Pack The Bag:

אחת האפליקציות הכי מהנות שיש לפני נסיעה. האפליקציה הזו עוזרת לכם לארוז את המזוודה בלי לשכוח שום דבר. היא מאפשרת לכם לתכנן את הטיול, להכין מראש רשימות אריזה לפי אופי הטיול והאטרקציות שאתם מתכוונים לבקר והיא מתכננת עבורכם איך לארוז כל דבר במזוודה.