כיצד בוחרים את הרכב המתאים לטיול שלכם?

התאימו את הרכב הנכון ביותר לטיול הבא שלכם

 

השכרת רכב בחו"ל היא היום עניין פשוט למדי. לא צריך לקום מהכסא כדי להתכונן מראש לנסיעה ולהבטיח שכאשר תנחתו בלוס אנג'לס, צרפת, ניו יורק או כל מקום אחר בעולם יחכה לכם רכב שמתאים לכם.

למרות שתהליך ההזמנה הוא לרוב פשוט, כדאי להגיע אליו מוכנים ולהגדיר מראש את הצרכים שלכם. השכרת רכב באירופה בחורף מחייבת אתכם לבחירות שונות מאשר השכרה של רכב בימי הקיץ החמים. השכרת רכב בארה"ב לטווח ארוך שונה מהשכרה למשך נופשון קצר של כמה ימים.

כיצד בוחרים את הרכב המתאים? הנה כמה טיפים שחשוב ליישם לפני שבוחרים

בידקו את מזג האוויר:

 

כאמור, השכרת רכב באירופה בימי החורף מצריכה הקפדה רבה יותר על איכות הרכב ועל התאמתו לתנאי מזג האוויר. כבישים קפואים, שלגים ומשקעים רבים יכולים לאתגר כל נהג ולכן חשוב לבחור ברכב שיש לו מנגנוני בטיחות חכמים, צמיגים המתאימים למזג אוויר זה ותנאי ראות אופטימליים של הכביש.

גם בתוך אירופה ניתן לראות הבדלים משמעותיים בין מקומות שונים. השכרת רכב ביוון בימי החורף יכולה להיות פשוטה יותר מאשר השכרת רכב בצרפת, אנגליה או סקנדינביה. לכן, כדאי לבדוק מה עומד להיות מזג האוויר ולוודא שהרכב שאתם בוחרים בטוח לנסיעה בתנאים אלו.

כמה אנשים עומדים לנסוע ברכב?

 

לגודל הרכב יש משמעות רבה. דמיינו לעצמכם נסיעה ארוכה של כמה שעות בכבישי ארצות הברית ברכב צפוף שבו כל המשפחה מצטופפת יחד עם המזוודות. לא נעים. השכרת רכב בארה"ב כמו גם באירופה צריכה להיות מותאמת למספר המשתתפים בטיול.

אם כל המשפחה נוסעת לטיול, כדאי לבחור ברכב מרווח ונוח שבו לא צריך להצטופף. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון את המטען שלכם ולוודא שגודל הרכב מתאים גם לנשיאת המזוודות שאתם מביאים אתכם לטיול.

האם מדובר ברכב חסכוני בדלק?

 

השכרת רכב בחו"ל היא הוצאה כדאית מאד, אבל חייבים להכניס לתוכה גם את עלויות הדלק. חשוב לבחון האם ניתן למצוא רכבים שיהיו חסכוניים יותר בדלק ויאפשרו נהיגה לאורך זמן רב יותר מבלי לעצור בתחנת הדלק על אם הדרך.

אם אתם מתכננים השכרת רכב בניו יורק, פלורידה או תחנות אחרות בארצות הברית שמהוות נקודת יציאה לטיול מחוף אל חוף, כדאי לבחון מה יהיו עלויות הדלק ולבחור את הרכבים החסכוניים יותר מבין אלו המוצעים לכם.

גם באירופה, במידה ואתם עוברים ממדינה למדינה ומתכננים נסיעות ארוכות, כדאי לבדוק את הנושא. גם בדיקת מחירי הדלק בכל מדינה תעזור לכם להבין איזה רכב כדאי לכם לשכור.