השכרת רכב לחתונה

ישנן הכנות רבות לקראת היום הגדול, ה-חתונה. שבועות ואפילו חודשים לפני האירוע הזוג עסוק בהשוואת מחירים, טעימת מנות, ביקורים באירועים שונים לבחירת האולם, מדידת שמלות וחליפות... זה לא נגמר. חשוב מאד שהזוג ירגיש בנוח ביום הגדול. יש כאלה החולמים על לימוזינות עם נהג ויש אחרים, ששומרים חלום כמוס על רכב מסויים שאיתו הם היו אמורים להגיע אל האולם, כשחברם או חברתם הטובים ביותר נוהגים בו.

השכרת רכב לחתונה – למי זה מתאים?

 

·         זוגות שאינם מחזיקים ברכב פרטי
·         זוגות שאין להם רכב אותו הם יכולים להשאיל לצורך האירוע
·         זוגות בעלי צרכים מיוחדים
·         זוגות החולמים על רכב פאר
·         זוגות הרוצים לשבור את השגרה, לגוון ולהנות מרכב אחר, גם אם בבעלותם רכב אחד או יותר
לבדיקת מחירי השכרת רכב ומיקום הסניפים, לחץ כאן

השכרת רכב ליום החתונה – על מה ולמה

 

הרעיון העומד מאחורי השכרת רכב ליום החתונה מעמיד את הזוג והחוויה האישית שלו מעל הכל. מהרגע בו הזוג מגיע אל האולם הוא עסוק באירוח. חיבוקים ונשיקות לאורחים ולכל מי שהגיע לכבד ביום המרגש. אין רגע דל, מהחופה לרחבת הריקודים, אל החיוכים למצלמה. היום הזה עמוס חוויות מרגשות וחד פעמיות. הדרך אל האירוע, היא למעשה הזמן היחיד בו הזוג נמצא זה עם זה, לבד, במעין אינטימיות מרגשת. שניהם נרגשים ומצפים לאירוע הגדול.
ערב החתונה הוא שיאו של תהליך שיכול להיות מעט מתיש. הרבה מאד החלטות נעשו בזמן הזה, דיונים ארוכים ואפילו פשרות מסוימות. בדרך, כשתהיו ישובים בנוחות, נהנים ממוזיקה טובה וממשב רוח רענן, חשים בטוחים עת הנסיעה ברכב החלומות, זו התחושה של הגשמת חלום. כאן אין מקום לפשרות וזו בדיוק ההזדמנות להתפנק באמת.

מתי זה משתלם?

 

במידה ואין לכם רכב משלכם, או שהרכב אינו ראוי לאירוע שכזה, או שפשוט בא לכם ליהנות מרכב אחר כדאי ומשתלם להשכיר רכב ליום אחד. העלויות משתנות על פי בחירת הדגם ורמת הרכב. מבחינה בטיחותית, תמיד עדיף להיות בטוח מלהצטער על זה לאחר מכן. כשמדובר בכלה, הלבושה בשמלת כלה ובנעלי עקב, חשוב שהכניסה לרכב תהיה נוחה וכך גם היציאה ממנו. העיקרון הוא שיהיה לכם כמה שיותר נוח ונעים על מנת ליצור חוויה מושלמת.
השכרת רכב לחתונה מאפשרת בטחון ברמה אחרת, עם שירותי ביטוח וחילוץ מהשורה הראשונה. במשך שנים רבות, לא ניתן היה להשיג שירות כזה, לחתונה או לאירוע חד פעמי אחר. בשנים האחרונות ישנה התעוררות בנוגע לצרכי הלקוח, לא רק ברמה הפרקטית, אלא גם בכל הנוגע להגשמת פנטזיות.
תמיד חלמתם להגיע לחתונה שלכם בג'יפ? ברכב עתיק? או ברכב החלומות שלכם? עכשיו זה אפשרי. למה להסתפק בשמלה מושלמת ואיפור מוקפד, אם את רוב היום, תבלו בנסיעה ממקום למקום, מסלון הכלות לאתר הצילומים ואל האולם, חשוב שתרגישו בנוח וברמת הפינוק והפאר הגבוהות ביותר.
במיוחד אם חלמתם על נסיעה ברכב מסוים, מדגם מסוים, כעת אתם יכולים להרשות לעצמם ולהגשים חלום – אפילו רק ליום אחד, ואיזהו היום הטוב יותר מיום החתונה? העולם הופך ונהיה נגיש יותר וכל חלום שלנו נמצא ממש בהישג היד. זה הזמן ללכת ולהגשים אותו. מזל טוב.